Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 0.5
Sweet & SourRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
One Piece StampedeRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 4.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
Believer 2Rated ★ 0.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.5