Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Ranma1/2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 1.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Divorce Attorney ShinRated ★ 1.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5