Movies
Ratings
35
LovelaceRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
AquamarineRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Julia's EyesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0