Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 1.0
The ScentRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 2.0