Titles you rated
- It Will Be Breakfast at Tiffany Some DayRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- おせんRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0