Titles you rated
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
The Peanuts MovieRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.0
TwinstersRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Stand by Me DoraemonRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0