Movies
Ratings
15
No Other ChoiceRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
Bergman IslandRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 5.0
The Green RayRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0