Movies
Ratings
77
La La LandRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5