Movies
Ratings
115
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 1.0
Green ZoneRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0