Movies
Ratings
141
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
SaharaRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 1.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
Police Story 2Rated ★ 5.0