Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0