Titles you rated
Isle of DogsRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Hideaki Anno: The Final Challenge of EvangelionRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 5.0