Movies
Ratings
622
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0