Titles you rated
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0