Movies
Ratings
284
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 3.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 4.0
Japan SinksRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 2.5