Series
Ratings
27
You're My PetRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0