Titles you rated
The Deep End of the OceanRated ★ 4.0
9Rated ★ 3.0
RunRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
A Dog's JourneyRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5
BlissRated ★ 2.5
Fantasy of the GirlsRated ★ 2.0- Joan's GalaxyRated ★ 4.0
Ride or DieRated ★ 0.5
Don't Look UpRated ★ 3.5