Titles you rated
As Above, So BelowRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
HereticRated ★ 4.5
BarbarianRated ★ 1.5- PaulieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
They LiveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
This Is the EndRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 1.5
Pom PokoRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
The WatchersRated ★ 0.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 5.0