Titles you rated
- 3 Body ProblemRated ★ 2.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
- Silo Season 1Rated ★ 5.0
- Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- Beyond EvilRated ★ 5.0
- One Piece Season 1Rated ★ 3.0
- Black KnightRated ★ 1.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
- Midnight MassRated ★ 4.0
- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- DisenchantmentRated ★ 2.5
- Our Beloved SummerRated ★ 4.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
- The Silent SeaRated ★ 2.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0