Series
Ratings
81
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
Secret InvasionRated ★ 3.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 5.0
BargainRated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5- Clean and PolishRated ★ 2.5
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 2.5- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 1.5
ExtracurricularRated ★ 0.5
Busted! Season 1Rated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 1.0
DisenchantmentRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 0.5