Movies
Ratings
22
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0