Movies
Ratings
619
AnoraRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 2.5
FriendRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.0