Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
MamaRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 2.0
Ohlala CoupleRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 5.0