Movies
Ratings
500
The Last WordRated ★ 5.0
PersepolisRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.5
Borg vs McEnroeRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
InvincibleRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.5
Sky of LoveRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.5