Movies
Ratings
289
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
3670Rated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 1.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
First SummerRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
When This Summer is OverRated ★ 4.5