Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
IdaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5- Life AfterRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.5
Three… ExtremesRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 2.0
SuspiriaRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0