Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0