Movies
Ratings
39
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0