Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 1.0
SilmidoRated ★ 2.0
Cars 2Rated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 2.5
GarfieldRated ★ 3.0
SaharaRated ★ 1.5
AnastasiaRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The CoreRated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
BeanRated ★ 3.0