Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0