Movies
Ratings
20- World PremiereRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
ColumbusRated ★ 3.0- Gonna tell youRated ★ 4.0