Movies
Ratings
101
A Hard DayRated ★ 4.0
The Last StandRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 3.0
KillersRated ★ 4.0
Rock of AgesRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
SavagesRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
QuickRated ★ 5.0