Movies
Ratings
789
FrankensteinRated ★ 4.0
RigolettoRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
Once Upon a Time in MexicoRated ★ 3.5
AidaRated ★ 3.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0- The ROH Live: La TraviataRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
SopyonjeRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Le Nozze di FigaroRated ★ 4.0