Movies
Ratings
81
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
SolaninRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Love ExposureRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
AmikoRated ★ 4.5
Girls EncounterRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
After School Soda Weather Special EditionRated ★ 3.5
HalfwayRated ★ 4.0
Our Secret DiaryRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.5
Sayonara, GirlsRated ★ 5.0