Titles you rated
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 1.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0