Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5