Movies
Ratings
475
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Animal KingdomRated ★ 3.5
Late NightRated ★ 3.0
The Taste of TeaRated ★ 1.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.5
37 SecondsRated ★ 4.0
The Lady in the VanRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 2.5
SnowballRated ★ 3.0
Looks That KillRated ★ 1.5
Baseball GirlRated ★ 2.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 2.5
Permanent NobaraRated ★ 1.0
DogtoothRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5- VirusRated ★ 1.0