Movies
Ratings
50
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
JawsRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0