Movies
Ratings
421
Django UnchainedRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0