Titles you rated
School of RockRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 4.0
Batteries Not IncludedRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
Dead EndRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 5.0
Night of the Living DeadRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The MistRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0