Movies
Ratings
713
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Killer EliteRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 1.0