Movies
Ratings
274
Forrest GumpRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0