Movies
Ratings
268
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.0
Kiss of the DragonRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
Dante's PeakRated ★ 3.0
DaylightRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0