Titles you rated
LolitaRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0