Series
Ratings
18
ChernobylRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 1.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 0.5
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 5.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.0
Magical DoReMi #Rated ★ 4.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 0.5
Love Live! Superstar!!Rated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 0.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 0.5
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.5
- Sound! EuphoniumRated ★ 5.0
Sound! Euphonium 3Rated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0