Movies
Ratings
347
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5