Series
Ratings
609
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Love NaggersRated ★ 2.0
Love NaggersRated ★ 2.0
Love NaggersRated ★ 2.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5