Series
Ratings
18
Why Women KillRated ★ 4.0
The Morose MononokeanRated ★ 4.0- トリハダRated ★ 2.0
Slayers NextRated ★ 4.0
Slayers TryRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- Please Save My EarthRated ★ 4.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0