Movies
Ratings
131
Mystic RiverRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5