Movies
Ratings
475
The Whole Nine YardsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
TrafficRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
PolarRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5
The UnfairRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 3.0